Хмельницькі бібліотекарі отримали нового керівникаНа посаду директора Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи з 30 грудня 2013 року призначено Козицьку Тамару Степанівну. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Мельник.Хмельницькі бібліотекарі отримали нового керівника На посаду директора Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи з 30 грудня 2013 року призначено Козицьку Тамару Степанівну. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Мельник.
Тамара Козицька народилася у 1969 році в місті Хмельницькому. Першу вищу освіту отримала у Хмельницькому технологічному інституті.
Диплом магістра за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» з кваліфікацією «документознавець, менеджер інформаційно-аналітичних структур, викладач спеціальних дисциплін» здобула після закінчення Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Від 1995 року працює на бібліотечній ниві.
До призначення директором Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи тривалий час обіймала посаду заступника директора бібліотеки з автоматизації бібліотечних процесів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього