Там вони замінять своїх колег, які вже близько 1,5 місяці забезпечують громадський порядок в Донецькій області.Там вони замінять своїх колег, які вже близько 1,5 місяці забезпечують громадський порядок в Донецькій області.
Починаючи з моменту створення спецроти «Богдан» влітку 2014 року, його бійці регулярно їздять у відрядження в зону АТО, де виконують завдання по охоронці громадського порядку. Більшість хлопців уже відбули по 7-10 ротацій. За цей час, розповідають, були різні ситуації: виявляли нелегальну зброю, сепаратистів, забезпечували супровід волонтерів і громадського транспорту, охорону громадського порядку під час виборів. Згадують і події осені 2014 року, коли під Вуглегірськом довелось брати участь у справжніх бойових діях.
Проте, незважаючи на усі труднощі, бійці одноголосно стверджують, що бачать позитивний результат своєї роботи, і це їх мотивує. У звільнених містах люди спокійно ходять на роботу, діти — до школи. Вчасно здійснюються усі соціальні виплати, працюють аптеки, лікарні. Зрештою, люди можуть спокійно ходити вулицями і не боятись за своє життя, повідомляє прес-служба ГУНП у Хммельницькій області.
Провести хлопців у нелегке відрядження прийшли рідні, друзі та колеги. За доброю традицією, перед від’їздом бійців благословив священик.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього