Під час несення служби на одному із блокпостів в зоні АТО працівники хмельницького підрозділу особливого призначення «Богдан» затримали політика із Слов’янська, причетного до діяльності так званої ДНР
Хмельницькі “богданівці” впіймали політика з терористичної ДНРХмельницькі “богданівці” впіймали політика з терористичної ДНР
Під час несення служби на одному із блокпостів в зоні АТО працівники хмельницького підрозділу особливого призначення «Богдан» затримали політика із Слов’янська, причетного до діяльності так званої ДНР.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

Цими вихідними двоє бійців роти «Богдан» із Хмельницького, які несли службу на одному із блокпостів в зоні антитерористичної операції, зупинили автомобіль «Toyota Camry», в салоні якого перебував політик зі Слов’янська, який із 20 червня перебував у розшуку.

Підставою для оголошення в розшук вказаної особи була інформація про причетність його до діяльності так званої ДНР. Чоловіка затримали і передали працівникам СБУ.

Нагадаємо, що працівники роти патрульної служби міліції особливого призначення «Богдан» тиждень тому вирушили в зону АТО, де змінили своїх колег на бойових постах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього