Хмельницькі боксери отримали призи від братів Кличків
У Бердичеві фінішував боксерський турнір на призи братів Кличків. За 17-ть років свого існування у змаганнях взяли участь чи не усі зірки українського боксу. В свій час від Кличків призи отримали Ломаченко та Усик. Кроками відомих спортсменів пішли і подоляни.Хмельницькі боксери отримали призи від братів Кличків
У Бердичеві фінішував боксерський турнір на призи братів Кличків. За 17-ть років свого існування у змаганнях взяли участь чи не усі зірки українського боксу. В свій час від Кличків призи отримали Ломаченко та Усик. Кроками відомих спортсменів пішли і подоляни.

Авангардівці цього річ святкують свою вже другу перемогу на загально – українському рівні. Спочатку вихованці тутешньої школи вибороли перемогу на першості держави серед молоді. А нещодавно підкорили і міжнародні змагання.

Здобутками своїх спортсменів тренер Анатолій Чумаков – пишається. А ще сподівається, що саме ці хлопці незабаром захищатимуть честь усієї держави на європейських змаганнях, – повідомляє телеканал \”Екслюзив\”.

Загалом на рахунку в подолян 5 нагород. Дві золотих здобули Степан Грекул та В’ячеслав Гаврилюк. Срібними призерами турніру стали Павло Гула та Сергій Чайка. Бронзу взяв Павло Кузьменчук.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього