Хмельницькі боксери – призери чемпіонату Європи серед молоді
У п’ятницю, 27 листопада, на Чемпіонаті Європи серед молоді, що відбувається в польському місті Колобжег, пройшли півфінальні двобоїХмельницькі боксери – призери чемпіонату Європи серед молоді
У п’ятницю, 27 листопада, на Чемпіонаті Європи серед молоді, що відбувається в польському місті Колобжег, пройшли півфінальні двобої, повідомляє прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.

Вихованець Хмельницької федерації боксу Степан Грекул (81 кг), у важким поєдинку переміг білоруса 2:1 і вийшов у фінал, де зустрінеться з росіянином. Як зазначив президент нашої федерації, тренер Андрій Чумаков, «Реально Степан виграв всі три раунди, особливо 3-й, але один суддя примудрився віддати проти». Вітаємо переможця та чекаємо перемоги в фіналі.

В’ячеслав Гаврилюк програв 3:0 росіянину і зайняв третє місце і завоював «бронзу» Чемпіонату Європи. Коментуючи двобій, Андрій Чумаков зокрема сказав наступне: «Це був дуже видовищний і напружений двобій. Перший раунд виграв росіянин, другий – теж, а в третьому раунді Слава був набагато «кращий»” і однозначно раунд «наш». Варто відзначити, що це вже четверта медаль В’ячеслава на Чемпіонаті Європи, він до цього року був трьохразовим «срібним» медалістом і ось четверта медаль – «бронза». Але у молодого боксера все ще напереді: Він – « найлегший» в «суперважковиках» на цих змаганнях (важить 92- 93 кг ), до того ж у 2016 році Слава «залишається» в цій віковій категорії (молодь), бо він 1998 року народження і зараз молодший на рік».

Вітаємо В’ячеслава Гаврилюка та його тренерів з бронзовою медаллю Чемпіонату Європи.

Також «тримаємо кулаки» за Степана Грекула та чекаємо його перемоги.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього