Хмельницькі боксери стали призерами міжнародного турніру в Румунії
13 червня завершився міжнародний турнір з боксу серед молоді в румунському місті Тульча.Хмельницькі боксери стали призерами міжнародного турніру в Румунії
13 червня завершився міжнародний турнір з боксу серед молоді в румунському місті Тульча. Серед семи збірних команд європейських країн, збірна команда України посіла перше місце. Під керівництвом старшого тренера молодіжної збірної України Віктора Павловича Зверева та президента федерації боксу Хмельницької області Чумакова Андрія Анатолійовича наша збірна везе до дому здобуті 4 золоті, 3 срібні та 2 бронзові нагороди. Наші боксері знову виявили себе справжніми патріотами, завдяки яким гімн нашої держави звучить на теренах багатьох країн Європи. Про це повідомляють в прес-центрі Хмельницької обласної федерації боксу.

Дуже добре на міжнародному турнірі з боксу виступили Хмельницькі боксери. Під керівництвом свого тренера Андрія Чумакова наші хлопці відмінно боксували та зайняли призові місця турніру. Золото отримали Сергій Чайка та Степан Грекул.

Сергій Чайка на міжнародному турнірі м. Тульча в Румунії провів 4 потужних боя та отримав «золото» турніру. Як найвища нагорода, це виконання гімну нашої держави та дружні овації вболівальників.

Ще один переможець міжнародного турніру в Румунії – Степан Грекул. Перший номер молодіжної збірної команди України впевненно перемагає хорвата і здобуває “золото” турніру.
Хмельницькі боксери стали призерами міжнародного турніру в Румунії
Також міцно та технічно виступив наш боксер Павло Кузьменчук. По результатах фінального рівного двобою міжнародного турніру в м. Тульча (Румунія), він поступається угорцю та здобуває «срібло» турніру. Треба замітити, що цей турнір для Павла один із перших такого рівня, та на ньому він виступив дуже блискуче. Чекаємо від Павла нових перемог та гарних виступів.

Таким чином, у активі хмельницьких боксерів 2 золотих та одна срібна медаль.

Наші боксері та тренери свідчать про чудову організацію міжнародного турніру з боксу серед молоді в румунському місті Тульча. Доброзичлива атмосфера, дружня підтримка, спортивне дійство цілий час були присутні на цьому турнірі.

Ми вітаємо «АВАНГАРДІВЦІВ» з блискучим виступом та чекаємо на рідній Хмельниччині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього