Хмельницькі боксери зайняли перше місце на Всеукраїнському турнірі
З 3 по 5 квітня в Івано-Франківську відбувся ХІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді, присвячений пам’яті майстра спорту Петра Мицика.Хмельницькі боксери зайняли перше місце на Всеукраїнському турнірі
З 3 по 5 квітня в Івано-Франківську відбувся ХІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді, присвячений пам’яті майстра спорту Петра Мицика. В турнірі прийняли участь найсильніші збірні областей Західного регіону – Івано-Франківська, Львівська, Хмельницька та Вінницька області. В збірну команду входило 10 боксерів та 2 в запасі 1997-1998 років народження. Повідомляє прес-центр Хмельницької обласної федерації боксу.

За два дня хлопці провели по два бою. По результатам боїв Хмельницька команда зайняла перше місце турніру. Друге посіла Івано-Франківська та третє місце – Вінницька області.
Хмельницькі боксери зайняли перше місце на Всеукраїнському турнірі
Особливо варто відзначити перемогу Сергія Чайки, вихованця Хмельницької боксерської школи «АВАНГАРД», який на цих змаганнях не тільки зайняв перше місце в складі обласній збірної, а і виборов приз найкращого боксеру турніру. Молодого українського боксера тренують Чумаков Анатолій Миколайович та Чумаков Андрій Анатолійович.

Також, як завжди стабільно дуже добре боксував, “наша надія “, В’ячеслав Гаврилюк. Виступаючи в ваговій категорії +91 кг, В’ячеслав переміг в двох поєдинках . Сьогодні він представляє Україну в складі молодіжної збірної по боксу.

Як завжди нашу збірну на ринг виводив головний тренер збірної області Чумаков Анатолій Миколайович.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього