Хмельницькі депутати обурені побиттям колеги
На позачерговій 41-й сесії міської ради хмельницькі депутати обговорювали єдине питання – побиття своєї колеги Кнець Надії Володимирівни. З інформацією про хід розслідування нападу на депутата в ліфті її будинку виступив начальник міського відділу УМВС України в Хмельницькій області Василь Птащук.Хмельницькі депутати обурені побиттям колеги
На позачерговій 41-й сесії міської ради хмельницькі депутати обговорювали єдине питання – побиття своєї колеги Кнець Надії Володимирівни. З інформацією про хід розслідування нападу на депутата в ліфті її будинку виступив начальник міського відділу УМВС України в Хмельницькій області Василь Птащук.
\”У Зарічанський відділ міліції із заявою про нанесення тілесних ушкоджень 29 липня звернулась громадянка Надія Кнець. Даний випадок зареєстрований у єдиному реєстрі досудових розслідувань, порушено кримінальне провадження за статтею 125, частиною першою. На сьогодні триває слідство, виконуються всі необхідні слідчі дії для того, щоб встановити особу зловмисника\”, – повідомив Василь Кіндратович.
\”У нашому місті анархії немає і міліція цього не допустить. Через значну напругу в суспільстві нерідко виникають непорозуміння серед людей, які призводять до нанесення тілесних ушкоджень. Працівниками міліції 82% таких правопорушень розкривається. Відносно Надії Володимирівни скоєно вже не перший злочин. На щастя, попередні були розкриті. Наразі розглядаємо різні версії, що стосуються як професійної діяльності, так і громадської. Міліція зробить більше, ніж 100%, щоб розкрити цей злочин у найближчий час\”, – запевнив депутатів міської ради начальник Хмельницького міського відділку міліції Василь Птащук.
Хмельницькі депутати обурені побиттям колеги
За підсумками обговорення депутати міської ради вирішили звернутися до обласного управління Служби безпеки України з проханням провести перевірку резонансного факту побиття депутата міської ради та активного громадського діяча Надії Кнець.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту