Хмельницькі депутати перед сесією поділили бюджет
Голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій, на чолі із поки ще міським головою Сергієм Мельником, ділили міський бюджетХмельницькі депутати перед сесією поділили бюджет
Голови постійних комісій та керівники депутатських фракцій, на чолі із поки ще міським головою Сергієм Мельником, на колегії міської ради, яка зазвичай передує сесійному засіданню Хмельницької міської ради, ділили міський бюджет. Таким чином вони завершили підготовку до чергової, сорок четвертої сесії міськради, яка відбудеться завтра, 12 листопада.

Комісія з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (очолює її Іван Бухал) внесла пропозицію до проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2014 рік», а саме збільшити призначення по бюджету розвитку на міські лікарні на суму 345 тисяч гривень. На думку депутатів, ці кошти дозволять придбати необхідне медичне обладнаня: для міської дитячої лікарні – електрохірургічний високочастотний апарат, каталки, біохімічний аналізатор, паровий стерилізатор, фізіотерапевтичний опромінювач, інфузомат; для міської лікарні – лабораторне обладнання та комплектуючі до ультразвукового апарату.

«Зекономити» гроші на лікарні депутати пропонують, зменшивши видатки на ремонт та утримання автомобільних доріг. Тим паче, що управління ЖКГ і так не встигає освоїти ці кошти до кінця року.

Підтримали члени колегії й інші пропозиції щодо розподілу бюджетних грошей. Так, 100 тисяч гривень на придбання апаратури для реанімації новонароджених «вибив» для себе Хмельницький міський пренатальний центр (його головний лікар Андрій Ропотан недарма просиджує штани у міській раді). Слов’ян Воронецький на пару із своїм заступником, головою депутатської комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення Михайлом Василишиним, теж уміло користуються своїми депутатськими мандатами.

На пропозицію Василишина члени колегії погодилися виділити 20 тисяч гривень на протипожежні заходи управлінню охорони здоров’я на вул. Грушевського, 64, яке, власне, і очолює «пропозиціонер». Але найбільше Михайло Йосипович «попіклувався» про свого шефа. Він попросив виділити управлінню праці та соціального захисту населення 137 тисяч гривень на проведення капітального ремонту в приміщенні управління за адресою вул. Проскурівського підпілля, 32 (де знаходиться кабінет Слов’яна Воронецького) та 99 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки для того ж таки управління.

При розгляді проекту рішення \”Про місцеву ініціативу мешканців житлового будинку №38 на вул. Зарічанській\” члени колегії підтримали пропозицію постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та підприємництва, яку очолює Сергій Мандзій, визнати недійсними окремі пункти попередніх рішень міської ради щодо надання дозволу на розроблення проектів землеустрою, стосовно відведення земельних ділянок у власність та оренду юридичним особам та громадянам і розірвати приватному підприємству \”ІКІО\” договір оренди землі на вул. Зарічанській, 38.

Нагадаємо, що між мешканцями цього будинку та власником магазину «Все до столу», який є і керівником ПП «ІКІО», Іваном Кульгуком (до речі, він є активним членом так званої Ради Майдану) нещодавно розгорівся скандал. Іван Кульгук вирішив прибудувати собі «хатинку» біля будинку, та зробити другий поверх до свого магазину і паркову біля нього. Мешканці могли стерпіти усе, але не добудову другого поверху, який затуляє людям вікна. У ситуацію втрутився тоді й депутат Сергій Мандзій. Тепер от він виносить питання на сесію щодо позбавлення ПП «ІКІО» земельної ділянки, оголошуючи тим самим «холодну війну» Івану Кульгуку. Але колишні «КГБ-істи» так просто не здаються…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього