Хмельницькі держслужбовці оголосили війну "нелегалам"
У Хмельницькій області оголосили боротьбу з нелегальними перевізниками

Хмельницькі держслужбовці оголосили війну "нелегалам"
З держслужбовців та представників перевізників Хмельницької області буде створена комісія для проведення рейдів з виявлення нелегальних перевізників.
Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні круглого столу з перевізниками, яке відбувся в обласній державній адміністрації.

Управління інфраструктури та туризму ОДА підготує доручення з переліком дій, необхідних для ліквідації такого явища, як нелегальні перевезення.
Що стосується комісії, то вона має працювати постійно, проводити рейди з виявлення нелегальних перевізників. До неї ввійдуть посадовці та представники перевізників. При цьому люди у цій комісії будуть постійно змінюватись: на рейди виходитимуть різні службовці держадміністрації. Це здійснюватиметься для того, аби нелегальні перевізники не могли налагодити контакт з конкретним посадовцем.

Сама ж наявність нелегальних перевізників має негативні наслідки для області. По-перше, держава недоотримує податки. По-друге, їх автомобілі не проходять належний технічний нагляд, а водії медичне обстеження.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього