Хмельницькі діти приєднались до флешмобу «Пазл миру»
На Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування у жовтні минулого року було прийнято рішення здійснити Всеукраїнський проект «Пазл Миру». Його мета — зібрати картинку-вислів “Лідери України за мир у країні!” з “інтерактивних” літер-пазлів.Хмельницькі діти приєднались до флешмобу «Пазл миру»
На Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування у жовтні минулого року було прийнято рішення здійснити Всеукраїнський проект «Пазл Миру». Його мета — зібрати картинку-вислів “Лідери України за мир у країні!” з “інтерактивних” літер-пазлів.

Учасники акції з кожної області, одягнені в національному стилі, з українською символікою, мали вибудувати відповідну літеру, для кожної області свою. Обласна рада старшокласників, роботу якої координує Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, приєдналася до проекту, виклавши літеру “А” в слові “України”. Найактивнішими учасниками акції стали члени гуртка «Основи учнівського самоврядування» (керівник О.Валькова). Вони присвятили акцію Дню захисту дітей.

Лідери усіх навчальних закладів Деражнянського району створили свій флешмоб, виклавши всі літери фрази.

Учасники заходів продемонстрували свою причетність до лідерського руху учнів України, що вони за мир, єдність та незалежність України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього