Хмельницькі гандболістки поступились своїм тернопільським суперницямВиїзні матчі у Тернополі були нещасливими для збірної Хмельницького з гандболу, яка виступає у жіночій Вищій лізі. Наші спортсменки двічі поступилися місцевій команді.Хмельницькі гандболістки поступились своїм тернопільським суперницямВиїзні матчі у Тернополі були нещасливими для збірної Хмельницького з гандболу, яка виступає у жіночій Вищій лізі. Наші спортсменки двічі поступилися місцевій команді.
У першому матчі 5-го туру жіночої Вищої ліги тернопільський «Пед-Університет-Енерго» у матчі лідерів приймав «Хмельничанку».

Напередодні, нагадаємо, наші дівчата випереджали тернополянок на одне очко і лідирували у чемпіонаті. Очікування матч фаворитів чемпіонату виправдав сповна. На майданчику було багато боротьби, а явного лідера команди доволі довго визначити не могли.

У першому таймі «Пед-Університет-Енерго» постійно тримав хмельницьку команду на відстані 2-3 очок. На перерву команди вирушили за переваги тернополянок (19:16).

Але стартовий відрізок другого тайму був за «Хмельничанкою». Наші гандболістки не лише зуміли наздогнати тернопільських гандболісток, але й вирвалися вперед на 2 очки (25:23). Проте, закріпити успіх їм не вдалося – тернополянки вирвалися вперед і відібрали лідерство у «Хмельничанки» – (35:31).
У другому матчі 5-го туру Вищої ліги з гандболу серед жінок «Хмельничанки» не змогли протистояти натиску суперниць.

Рівна гра вийшла лише у першому таймі, який завершився мінімальною перемогою тернополянок (15:14). Однак після перерви гра у хмельницької команди остаточно «розвалилася». Господарки майданчика раз за разом вражали ворота хмельницької команди, у складі якої було також вилучення. Результат гри – перемога «Пед-Університет-Енерго» (35:28).

Таким чином, на зимову перерву «Хмельничанка» йде на другому місці – з відривом у три очки від лідера.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього