Хмельницькі гурти виступили з благодійним концертом
Мистецтво на підтримку солдат – хмельницькі рок-гурти заспівали на благодійному концерті
Хмельницькі гурти виступили з благодійним концертом
Пісня на допомогу бійцям. Подільські гурти «Мотор’ролла» та «STANZA» відіграли виступ патріотично та драйвово. Благодійний концерт для збору коштів солдатам влаштував фонд «Вікторія». Волонтери на зібрані кошти планують закупити теплі речі для військових.
Позитивно та емоційно подільські артисти відіграли на сцені. Гурти «STANZA» та «Мотор’ролла» під шалену підтримку залу заспівали свої кращі хіти. Глядачі не шкодували оплесків, а гітаристи струн, тож виступ пройшов в кращих традиціях рок-концертів. Такі благодійні акції артисти підтримують постійно, адже розуміють – військовослужбовці потребують нашої допомоги.

Вислови деяких українських співаків про «мистецтво поза політикою» хлопці не сприймають. Саме виступами та активною громадянською позицією артисти в цей нелегкий час мають доносити до людей правду про війну, каже фронтмен гурту «STANZA» Андрій Журба.
Благодійний концерт для підтримку наших хлопців вже втретє в Хмельницькому влаштовує обласний фонд «Вікторія». Артисти на такі заходи відгукуються охоче, каже голова фонду Вікторія Дзяна.
На зібрані на концерті кошти волонтери та благодійники планують закупити теплий одяг, адже саме його зараз найбільше потребують вояки на передовій.
Крім першочергових ліків та одягу, солдати раді будь-якій підтримці із дому. Навіть дитячі малюнки підтримують у вояках бойовий дух.
Благодійні організації об’єднали свої зусилля, щоб гуманітарні вантажі для солдат надходили регулярно. Кожен учасник волонтерського руху розуміє, хлопці на передовій стоять за наше мирне небо.
У планах волонтерів й надалі організовувати подібні заходи. Адже кожен раз вони повертаються із зони АТО із новими проханнями від військових.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього