Хмельницькі каратисти здобули перемогу для України на Чемпіонаті світу

З 12 до 16 червня в місті Трієст (Італія) пройшов перший Чемпіонаті світу із контактного карате. Участь у ньому взяли 648 учасників із 24 країн світу. До збірної команди України увійшло п\’ять хмельничан. Усі юнаки – вихованці Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №3 “Спартак” (тренер – викладач Олександр Воробйов).

Усі хмельничани показали чудові результати.

Сергій Бойчунь серед дорослих у ваговій категорії до 74 кілограмів здобув золоту (ірікумі-го) та срібну (ірікумі-дзю) медалі.

Сергій Піголь серед дорослих у ваговій категорії до 69 кілограмів заслужив золоту (ірікумі-дзю) та бронзову (ірікумі-го) медалі.

Вадим Олійник серед юнаків 14-15 років у ваговій категорії до 69 кг отримав золото (ірікумі-го) та бронзу (ірікумі-дзю).

Олександр Комарницький серед дорослих у ваговій категорія до 89 кг здобув дві бронзові нагороди.

Олексій Комарницький у цій же категорії здобув золоту (ірікумі-го) та срібну (ірікумі-дзю) медалі.

Такий результат дозволив збірній команді України посісти перше місце у загальному командному заліку.

Вітаємо хмельницьких спортсменів із перемогами і бажаємо їм нових здобутків.