Хмельницькі комунальники готуються до зимиУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 27 листопада до 4 грудня.Хмельницькі комунальники готуються до зимиУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, від 27 листопада до 4 грудня.
Зокрема, працівники комунального підприємства \”Міськсвітло\” замінили 203 лампи зовнішнього освітлення на вулицях: Молдавській, Тухачевського, Коротченка, Підгірній, Лісній, Трембовецької, Кармелюка, Залізняка, Панфілова, Річна, Мирного, Східній, Кудрянки, Свободи, Зарічанській, Рибалка, Криничній, Гавришка, Смотрицького; у дворах будинків на вулицях: Молодіжній, Рибалка, Інститутській, Львівському шосе, Козацькій, Прибузькій.
Ліквідували 14 обривів та пошкоджень повітряних ліній на вулицях: Кам\’янецькій, Проскурівській, Мирного, Струмковій, у дворах на вулицях Прибузькій, Залізняка, Інститутській.
Замінили 3 запобіжники та котушки, провели 5 ревізій у шафах І-710.

Працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста провели вирубку чагарників у парках «Заріччя» -1 га, «Подільському» – 0,5 га.
Зібрали сміття в парку \”Заріччя\”, дендропарку \”Поділля\” та біля озера у мікрорайоні \”Озерна\”.
Замели доріжки та газони у парку ім. І. Франка, в дендропарку «Поділля», в сквері ім. Т. Шевченка, поблизу Меморіалі Слави, Вічного Вогню, біля пам’ятника Ангел Скорботи і на привокзальній площі.
Зрізали 14 аварійних дерев на вулицяіх: Курчатова, Кам’янецькій, Інститутській.
Проводиться заготівля новорічних ялинок.
Подрібнили 4 пеньки по переулку Купріна.
Провели обрізку 21 дерева на вул. Інститутській та у переулку Купріна.
Зрізали кущорізом 0,5 га чагарників у парку «Заріччя».
Омолодили 16 дерев на вулиці Проскурівській.
Зрізали 0,26 га кущів у парку \”Заріччя\”.

Комунальним підприємством \”Парки і сквери м. Хмельницького\” виконувались роботи з утримання парків культури і відпочинку ім. М. Чекмана та \”Плоскирів\”.
У межах ліквідації наслідки стихії видалили 4 аварійних дерева.
Провели вирубку 0,24 га чагарників.

Міським комунальним підприємством \”Спецкомунтранс\” за звітний період вивезено транспортом підприємства та утилізовано 12830 м3 твердих побутових відходів.
Відловлено на вулицях міста 1 безпритульну тварину. Стерилізовано 4 собаки.

Спеціалізованим комунальним підприємством \”Хмельницька міська ритуальна служба\” виконувались роботи з поховання, прибиралися від сміття кладовища міста.

Працівниками комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконано ямковий ремонт асфальтобетоном 90,4 м2 покриття, у тому числі на вулицях Геологів – 45,4 м2, Щорса – 45,4 м2.
Провели ямковий ремонт асфальтобетонним сколом – 78 м2 дорожнього покриття на вулицях: Декабристів – 9 м2, Західно-Окружній – 6 м2, Геологів – 15 м2, Зенітній – 24 м2, прс. Миру – 24 м2.
Виправили 320 м2 профілю без додавання нового матеріалу на під’їзній дорозі до будинків №91/1,91/2,91/3 на вул.Курчатова.
Очистка 24 шт. колодязів зливової каналізації, у тому числі на вулицях: Прибузькій – 5 шт., Козацькій – 3 шт., Купріна – 8 шт., Львівському шосе – 8 шт.
Проведено очистку придорожнього кювета на вулицях: Курчатова, 91/1, 91/2 – 16,5 м3, Вокзальній (в районі транспортної розв’язки) – 20 м3.
Замінили 2 решітки зливової каналізації на вулицях: Красовського – 1 шт., перехрестя Шевченка – Старокостянтинівське шосе – 1 шт.

Для безпеки дорожнього руху
Замінили 12 електроламп (за заявками).
Замінено 8 шт. відреставрованих світлофорних лінз.
Провели квартальне техобслуговування 19 світлофорних об’єктів на вулицях Подільській і Кам’янецькій.
Відремонтували 3 контролери типу УК-2.
Провели демонтаж 8 дорожніх знаків.
Повторно встановили 1 дорожній знак.
Здійснили техобслуговування 19 дорожніх знаків.
Обрізали гілля на 24 світлофорних об’єктах.
Замінили 1 світлофорну стійку.
Заготовлено 197,4 т протиожеледної суміші (піску).
Вивезено 63 тонни протиожеледної суміші на особливо небезпечні ділянки вулиць.
Навантажено та вивезено 183 м3 сміття.
Вручну підметені і очищені від бруду та сміття 651600 м2тротуарів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього