Хмельницькі комунальники працюють в посиленому режимі Для забезпечення надійного та безаварійного дорожнього руху на вулицях міста в осінньо-зимовий період, ліквідації наслідків стихійних явищ і інших обставин, що впливають на дорожній рух, управлінням житлово-комунального господарства організовано цілодобове чергування.Хмельницькі комунальники працюють в посиленому режимі Для забезпечення надійного та безаварійного дорожнього руху на вулицях міста в осінньо-зимовий період, ліквідації наслідків стихійних явищ і інших обставин, що впливають на дорожній рух, управлінням житлово-комунального господарства організовано цілодобове чергування.

Так, на період зимового цілодобового чергування у прибиранні вулиць та доріг обласного центру від снігу задіяно – 11 розкидачів піску, 4 тротуароочисних механізми, один екскаватор, 6 снігоочищувачів, 5 автогрейдерів, навантажувач фронтальний.
Дворові території прибираються силами працівників житло-експлуатаційних контор за допомогою спеціальних тракторців, які є на службі у кожному ЖЕКу.
Території парків утримуються у належному стані працівниками комунального підприємства «Парки і сквери м. Хмельницького».
Загалом для виконання робіт з прибирання вулиць міста від снігу та льоду в зимовий період комунальні служби готові задіяти 46 спеціальних механізмів та автомобілів.
Для своєчасного очищення вулиць від снігу та ожеледиці, комунальним підприємством з будівництва ремонту та експлуатації доріг заплановано заготовити 12 тис. тонн. протиожеледної суміші. На цей час проведено заготівлю 10,6 тис. тонн піщано-соляної суміші. Роботи із заготівлі протиожеледних матеріалів тривають.
Як повідомили у відділі благоустрою управління житлово-комунального господарства, який контролює стан доріг і тротуарів у місті, впродовж декількох минулих днів на вулиці та автошляхи Хмельницького висипали щодня близько 250 тонн піщано-соляної суміші.
Варто нагадати, що за рахунок бюджетних коштів в поточному році для КП БРЕД придбано навантажувач фронтальний Амкодор 352В вартістю 680,1 тис. грн., 2 снігоочисника шнеророторних ФРС-200М вартістю 563 тис. грн., а також 2 машини дорожні комбіновані МДКЗ-10 на базі МАЗ-5337 вартістю 1 млн. 424 тис. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього