Хмельницькі КВН-щики розсмішили метрів українського гуморуХмельничани Олександр Степаненко та Сергій Слободянюк, гумористи з команди КВН “Отдыхаем вместе”, стали учасниками передачі “Розсміши коміка” на каналі “1+1”. Нашим землякам вдалося не лише насмішити Володимира Зеленського та Євгена Кошевого на 10 тисяч гривень, але й у черговий раз довести, що хмельничани вміють та люблять жартувати.Хмельницькі КВН-щики розсмішили метрів українського гуморуХмельничани Олександр Степаненко та Сергій Слободянюк, гумористи з команди КВН “Отдыхаем вместе”, стали учасниками передачі “Розсміши коміка” на каналі “1+1”. Нашим землякам вдалося не лише насмішити Володимира Зеленського та Євгена Кошевого на 10 тисяч гривень, але й у черговий раз довести, що хмельничани вміють та люблять жартувати.
Хлопці показали низку влучних смішних мініатюр, але на відріз відмовилися ризикувати і подвоїти суму виграшу. Пояснивши це тим, що буде привід приїхати ще раз.

Нагадаємо, що раніше хмельничанки Леся Нікітюк та Оля Опанасенко перемогли у цьому шоу двічі, вигравши першого разу джек-пот у 50 тисяч гривень, а вдруге — 20.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього