Хмельницькі мандрівники поділились враженнями від АндорриМандрівники Анна Думанська і Богдан Місюренко діляться враженнями про Андорру.Хмельницькі мандрівники поділились враженнями від АндорриМандрівники Анна Думанська і Богдан Місюренко діляться враженнями про Андорру.
«Знову ми потрапили в карликову державу, яких в Європі досить багато. Андорра, що в перекладі з баскської мови означає «пустка», виправдовує свою назву. Ще не так давно це було князівство, про яке мало хто знав, а зараз це багата на туристів країна, яка дуже швидко розвивається, – розповідають Аня та Богдан, які вже більше місяця досліджують європейські країни. – Саме завдяки тому, що колись одна людина побудувала в Андоррі перший гірськолижний курорт, сюди щороку приїжджає 9-12 мільйонів туристів».
Красиві гори приваблюють лижників і сноубордистів своїми сніжними вершинами саме взимку. Влітку більшість кафе, ресторанів і готелів закриті і чекають наступного сезону.
Ще один популярний дохід країни – шопінг. Жителі країн-сусідів, французи і іспанці, приїжджають в Андорру за покупками. Справа в тому, що оскільки тут немає мита, то ціни набагато нижчі. Найпопулярнішими продуктами є сигарети і алко
Як розповідають Аня і Богдан, у супермаркетах настільки багато різновидів сигарет, що між марками існує велика конкуренція. Через це кожен бренд намагається хоч якось зробити свій товар більш продаваним. Тому до кожного блоку сигарет примотані запальнички або ручки, пляшка алкоголю або брелок. Пляшки з алкоголем виділялися своїми розмірами. Насправді, з країни можна вивозити всього лише 1 літр алкоголю на одну людину, але якщо людина купує, наприклад, одну 10-літрову пляшку віскі, то їй це прощається. Деякі люди заробляють тим, що купують в Андоррі дешеві товари і продають їх в Франції чи Іспанії вдвічі дорожче.

В магазинах цієї крихітної країни хмельничани знаходили дуже великі упаковки різних товарів.
«Чи то Андорра страждає манією величі, чи то просто намагається продати побільше. П’ятикілограмові банки з Нутеллою та гігантські чупа-чупси ми і раніше зустрічали, але супервелика упаковка «Ментосу» і «Тік-Так» з крихітними драже всередині дуже нас потішили!», – кажуть мандрівник

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього