Хмельницькі мандрівники розповіли про БарселонуМандрівники Анна Думанська та Богдан Місюренко діляться враженнями про Барселону.
Барселона – це столиця Каталонії, автономної області в Іспанії.Хмельницькі мандрівники розповіли про БарселонуМандрівники Анна Думанська та Богдан Місюренко діляться враженнями про Барселону.
Барселона – це столиця Каталонії, автономної області в Іспанії.
«Якщо говорити про Барселону, неможливо не згадати про знаменитого архітектора Антоніо Гауді. В інтернеті є чимало інформації про нього. Згадаємо лише кілька цікавих фактів. Дитинство Гауді пройшло біля моря, тому, мабуть, всі його будинку нагадують замки з піску. Хлопчик мріяв стати архітектором, але при цьому не хотів нічого винаходити. Він хотів будувати так, як будує природа, тому ідеальними скульптурними формами вважав дерева і хмари, – розповідають мандрівники. – Гауді не любив замкнуті і геометрично правильні простори, тому, щоб не ділити приміщення на частини, він придумав власну безопорному систему перекриттів. Тільки через 100 років з\’явилася комп\’ютерна програма, здатна виконати подібні розрахунки».
Останні роки життя зодчий провів в аскетичних умовах, повністю присвятивши всі свої сили створенню величного собору Святого Сімейства, який став втіленням його таланту та віри. Гауді загинув у 1926 році, його розчавили трамваї.
Хмельничани побачили в Барселоні архітектурні творіння Гауді, які їх вразили.
Ще одне цікаве явище привернуло їхню увагу, а саме – продавці підробних сумок.

«Гуляючи Барселоною, ми побачили, як на одній з головних вулиць міста, поряд з дорогими бутиками відомих брендів почали свою діяльність незвичайні продавці. Асортимент їхнього товару – це підробки жіночих сумок дорогих фірм. Хлопці унікальні своєю винахідливістю, адже для того, щоб не потрапити в руки поліції, вони придумали цікавий метод. Товар у них розставлений на покривалі, куточки якого прив\’язані до мотузки. У разі тривоги, умільці можуть за одну секунду зібратися і зникнути з місця. Потрібно всього лише потягнути за мотузки і втекти», – розповідають Аня та Богдан.
Також у Барселоні мандрівники познайомилися із цікавими людьми. Зокрема, із каталонцем Сальвадором, який об’єхав по периметру усю Латинську Америку, а також вихідцем з України Степаном, який працює над космічними розробками.

«У найближчому майбутньому його команда запускає супутник на один із супутників Юпітера. Цей апарат прилетить до місця призначення тільки через вісім років, – дивуються хмельничани. – Було дуже цікаво поспілкуватися на космічні теми».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього