Хмельницькі мажоретки гідно представили Україну на Чемпіонаті Європи
Народний колектив мажореток \”Альфа\” Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру ― єдина команда, яка вже вп’яте представила Україну в Гран-прі Європи з мажорет-спорту.Хмельницькі мажоретки гідно представили Україну на Чемпіонаті Європи
Народний колектив мажореток \”Альфа\” Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру ― єдина команда, яка вже вп’яте представила Україну в Гран-прі Європи з мажорет-спорту. Цього року чемпіонат проходив з 26 до 28 червня в угорському місті Сегет. У творчих змаганнях взяли участь 26 найкращих колективів з мажорет-спорту, близько 400 учасників з 9 країн Європи – Болгарії, Італії, Румунії, Польщі, Сербії, Хорватії, Чехії, Угорщини та України. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Українська команда з 18 хмельницьких мажореток представила на змаганнях 16 оригінальних танцювальних композицій і традиційно завоювали чимало нагород. За рішенням суддів наші дівчата вибороли чотири «золота». У середній віковій категорії хмельничанки отримали три перших місця (номінації «Група», «Міні-формація», «Класичні мажоретки»), у молодшій переможницею стала Тетяна Волинець (номінація «Соло»). Номер «Прапори» під музику із фільму «Пірати Карибського моря» настільки вразив суддів, що ті присудили спеціальну нагороду — кубок за бездоганне поєднання хореографії і костюмів.
Хмельницькі мажоретки гідно представили Україну на Чемпіонаті Європи
За підсумками чемпіонату \”Альфа\” отримали п\’яте командне місце. До речі, наш колектив — єдиний в Україні входить до Міжнародної асоціації мажореток Європи, а його керівник Олександр Мильніков має звання судді міжнародного класу з мажорет-спорту.

Хмельничани та гості нашого міста звикли, що всі важливі урочистості, і в першу чергу, День Хмельницького, не обходяться без колективу мажореток «Альфа». Красиві та енергійні дівчата з палицями і прапорами крокують під звуки духового оркестру, виконують видовищні трюки і створюють святковий настрій.alt
Тепер народний колектив мажореток \”Альфа\” готується до святкування Дня міста, що традиційно відбудеться у вересні, а також мріє повторити позитивний досвід і знову провести у Хмельницькому фестиваль з мажорет-спорту «Проскурівське дефіле» за участю найкращих команд Європи.
«Колективи, з якими ми зустрічаємося на змаганнях, добре пам’ятають наш фестиваль і вже шикуються у чергу, щоб приїхати знову», – каже хореограф колективу \”Альфа\” Наталя Мильнікова.
«До змагань ми ретельно готувалися, відпрацьовували номери, шили костюми, – розповідає художній керівник народного колективу мажореток \”Альфа\” муніципального естрадно-духового оркестру Олександр Мильніков. – Під час Гран-прі панувала дружня атмосфера, нашу команду всіляко підтримували. Судді навіть допустили до змагань наших семирічних дівчат, Вікторію Заговору і Софію Бойченко, хоча за правилами можна брати участь з восьми років. Для них це був неоціненний досвід. І хоча дівчатка дуже хвилювалися, однак показали гарні результати — вибороли дев\’яте місце».
Щиро вітаємо народний колектив «Альфа» із заслуженою перемогою, бажаємо творчих успіхів та звершень!
\”Альфа\” — це перший український колектив мажореток, створений в місті Хмельницькому в 2008 році на базі народного художнього колективу України, ансамблю стилізованого бального танцю Альборадо. Поява колективу \”Альфа\” в Хмельницькому сприяла популяризації руху мажореток та розвитку нового хореографічного напрямку в Україні.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього