Хмельницькі медики чергують на столичному ЄвромайданіЗа час Евромайдана тисячі українців запропонували центру Києва свої руки і мізки.

За подіями в країні мешканка Хмельницького Ірина Шевцова стежила з дому по телевізору, коли в ефірі онлайн- телеканалу hromadske.tv відомий лікар Ольга Богомолець повідомила , що Євромайдану не вистачає медиків , у тому числі і фельдшерів. Це було ввечері 8 грудня, а на наступний ранок Ірина уже була на майдані Незалежності. У складі мобільної групи медиків -волонтерів вона заступила на зміну.Хмельницькі медики чергують на столичному ЄвромайданіЗа час Евромайдана тисячі українців запропонували центру Києва свої руки і мізки.

За подіями в країні мешканка Хмельницького Ірина Шевцова стежила з дому по телевізору, коли в ефірі онлайн- телеканалу hromadske.tv відомий лікар Ольга Богомолець повідомила , що Євромайдану не вистачає медиків , у тому числі і фельдшерів. Це було ввечері 8 грудня, а на наступний ранок Ірина уже була на майдані Незалежності. У складі мобільної групи медиків -волонтерів вона заступила на зміну.
У білому жилеті з червоним хрестом і накинутому поверх нього клейончатому синьому дощовику під сильним снігопадом Шевцова обходить мітингувальників із запитанням: “Як ваше самопочуття?”.

В руках у неї, як і у інших медиків, задіяних в мобільних групах, пластмасовий ящик для слюсарних інструментів, пристосований під медичний саквояж. У ньому все необхідне для надання першої медичної допомоги і мінімальний набір препаратів.

“Я думала, тут такі , як я фахівці не потрібні, – зізнається Ірина Шевцова. – Виявилося, потрібні, і дуже”.

У середньому до медиків щодня звертаються близько півтори тисячі людей. Симптоми різні – від перевтоми та легкої застуди до ознак інфаркту та отруєнь. Ірина Шевцова їхала з дому без жалю, хоча і залишила в Хмельницькому свою невелику приватну практику.

“Навіщо мені ці гроші , коли тут у Києві дітей б\’ють?”, – пояснює свій порив хмельницький фельдшер.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього