Хмельницькі митники поповнили бюджет на 50 мільйонів гривеньІ це лише за півтора місяця 2014 року.
І це лише за півтора місяця 2014 року.

Інспектори відомства оформлили 1315 митних декларацій. А найбільшими бюджетоформуючими товарами були прокат плоский, полімери етилену, обладнання для сільського господарства, промислове обладнання та мінеральні добрива.

Основним постачальником товарів на терени Хмельниччини залишається Росія, звідки бізнесменами Поділля ввезено різної продукції на суму майже 5,5 мільйонів доларів США. Також ринки краян поповнилися крамом з Європи, Китаю та Саудівської Аравії. Італійці постачали на Поділля меблі та предмети домашнього вжитку, обладнання для сільського господарства. З Німеччини підприємці ввозили запчастини до автомобілів та меблеву фурнітуру.

Аграрії Хмельниччини пригнали новенькі сучасні трактори з Бельгії, Німеччини та Польщі.

«Завдяки електронним сервісам робота Хмельницької митниці Міндоходів спрямована, насамперед, на полегшення умов ведення бізнесу та зовнішньої торгівлі. Мінімізація митних процедур забезпечує середній час оформлення однієї митної декларації за одну годину та шість хвилин, а це є одним з ключових факторів для ведення успішної зовнішньоекономічної діяльності краян», – зазначає начальник Хмельницької митниці Міндоходів Олексій Бочко.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього