Хмельницькі митники склали 64 протоколи на порушників митного законодавства
За 9 місяців 2015 року посадовими особами Хмельницької митниці ДФС складено 64 протоколи про порушення митних правил на загальну суму 13,2 мільйона гривень.Хмельницькі митники склали 64 протоколи на порушників митного законодавства
За 9 місяців 2015 року посадовими особами Хмельницької митниці ДФС складено 64 протоколи про порушення митних правил на загальну суму 13,2 мільйона гривень. Це на 30 відсотків більше, ніж у січні-вересні минулого року, повідомляють на сайті фіскальної служби.
В основному протягом ІІІ кварталу цього року правопорушники вчиняли протиправні дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів чи зменшення їх розміру та переміщували товари через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Серед предметів правопорушення – транспортні засоби, килимові вироби, хлібопекарське обладнання та інші промислові товари.
За вказаний період митницею направлено до судових інстанцій 18 справ про порушення митного законодавства, в результаті розгляду яких за судовими рішеннями на незаконослухняних суб’єктів накладено штрафів на суму понад 300 тисяч гривень.
Також протягом січня-вересня поточного року митницею розглянуто 47 справ про митні правопорушення. Відповідно, за постановами митниці на недобросовісних суб’єктів накладено штрафів на суму 6,1 мільйонів гривень. Наразі правопорушники сплатили до бюджету майже 120 тисяч гривень.
Окрім цього, з метою законності імпорту товарів на митну територію України у звітному періоді митницею направлено близько 30 запитів до митних органів іноземних держав. За результатами отриманих відповідей хмельницькими митниками заведено 27 протоколів про ПМП на суму майже 13 мільйонів гривень, що складає 47 відсотків від загальної кількості заведених справ митницею за 9 місяців поточного року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього