Хмельницькі митники спрямували до бюджету додаткові 40 мільйонів
За результатами роботи протягом січня-листопада 2015 року Хмельницької митниці ДФС у напрямку контролю за правильністю визначення митної вартості товарів винесено 81 рішення про її коригування.Хмельницькі митники спрямували до бюджету додаткові 40 мільйонів
За результатами роботи протягом січня-листопада 2015 року Хмельницької митниці ДФС у напрямку контролю за правильністю визначення митної вартості товарів винесено 81 рішення про її коригування.

При цьому базу оподаткування збільшено на 128 мільйонів гривень, а сума додаткових надходжень склала 38,7 мільйона гривень, що на 14 відсотків більше проти аналогічного періоду 2014 року.

У переважній більшості коригуванню підлягала митна вартість паливно-енергетичних, продовольчих та промислових товарів, текстильних виробів та транспортних засобів.

Для упередження непорозумінь між митницею та бізнесом Хмельницька митниця ДФС звертає увагу, що підприємці зобов’язанні надавати достовірні відомості про визначення митної вартості, які повинні базуватися на об’єктивних, документально підтверджених даних, що піддаються обчисленню (п. 2 ст. 52 Митного кодексу України «Заявлення митної вартості товарів»).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього