Хмельницькі митники у жовтні поповнили держбюджет на 100 мільйонів гривень
За цей час митники оформили 2667 митних декларацій, що, до речі, на 10% більше, ніж у жовтні 2013 року, та різноманітних товарів на суму 785 мільйонів гривень.Хмельницькі митники у жовтні поповнили держбюджет на 100 мільйонів гривень
За цей час митники оформили 2667 митних декларацій, що, до речі, на 10% більше, ніж у жовтні 2013 року, та різноманітних товарів на суму 785 мільйонів гривень.
Зокрема, протягом жовтня з Хмельниччини за кордон відправлено 75 тисяч тонн експортних вантажів на суму 426 мільйони гривень, що на 183 мільйони гривень більше, ніж в аналогічному періоді 2013 року.
В основному підприємці області вивозили за кордон санітарно-технічні вироби з фарфору, трансформатори, преформи ПЕТ, килимові вироби, продукти харчування та зернові культури, деревину, сільськогосподарське обладнання тощо. Основними покупцями цих товарів є країни Євросоюзу, а також Росія, Узбекистан та Ірак.
Не менш активно бізнес-спільнота краю імпортувала товари: загалом протягом місяця на Хмельниччину завезено іноземної продукції на суму 359 мільйонів гривень. Здебільшого це товари з Польщі, Німеччини, Італії, Росії та Білорусі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього