Хмельницькі міліціонери допомагають родинам, чиї сини несуть службу в зоні АТО
У рамках акції «Від щирого серця» правоохоронці регулярно відвідують сім’ї учасників антитерористичної операції та надають їм допомогу по господарству,- повідомили у СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.Хмельницькі міліціонери допомагають родинам, чиї сини несуть службу в зоні АТО
У рамках акції «Від щирого серця» правоохоронці регулярно відвідують сім’ї учасників антитерористичної операції та надають їм допомогу по господарству,- повідомили у СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.

Майже цілий день дільничні інспектори Славутського райвідділу міліції працювали в селі Крупець на господарстві у 61-річної Галини Кузовов. Жінка живе одна, а її єдиний син, 37-річний Микола, уже 8 місяців перебуває у зоні АТО в Луганській області.

— Син пішов туди добровольцем. Вчинив так, як я його навчала. Казав, що не може дивитися, як молоденькі діти гинуть, а досвідчені чоловіки сидять вдома, — розповідає пані Галина.

Бабусі допомагає онучка, але чоловічих рук таки не вистачає. А нещодавно пенсіонерку спіткало лихо — буревій зірвав покрівлю сараю. Та Галину Володимирівну не залишили з її проблемою напризволяще. Сільський голова Валерій Михайлюк допоміг із шифером, а дільничні за кілька годин перекрили будівлю.

Крім того, міліціонери відремонтували ще й старенький паркан, а інспектор Анна Нікітенко разом з бабусею та онучкою засівали город.
— Хлопці — молодці! Я навіть і не думала, що теперішня молодь може бути такою, — говорить Галина Кузовов. —Дякую їм!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього