Хмельницькі міліціонери "на гарячому" затримали злодіїв
Охоронна сигналізація Державної служби охорони вкотре підтверджує свою ефективність. Менше десяти днів минуло з моменту встановлення охоронних систем у приватному будинку 29-річного хмельничанина, як міліціонери охорони на «гарячому» затримали злодіїв.Хмельницькі міліціонери "на гарячому" затримали злодіїв
Охоронна сигналізація Державної служби охорони вкотре підтверджує свою ефективність. Менше десяти днів минуло з моменту встановлення охоронних систем у приватному будинку 29-річного хмельничанина, як міліціонери охорони на «гарячому» затримали злодіїв.

Посеред ночі двоє чоловіків проникли до приватного будинку, в будівництві якого не так давно допомагали господареві оселі. За словами власника житла, скористатися послугами охорони вирішив після того, як помітив, що з приміщення, в якому тривають ремонтні роботи, дивним чином зникає будівельний інструмент. Підозри впали на знайомого, який деякий час тому допомагав у будівництві. Як згодом з’ясувалося, інтуїція чоловіка не підвела.

Посеред ночі 26-річний молодик разом із своїм спільником намагалися проникнути в приватний будинок у мікрорайоні Лезневе. Знаючи, що в даному будинку тривають ремонтні роботи і нікого із власників немає, чоловіки пішли на «промисел», гадаючи, що все зійде з рук.

Близько другої години ночі вони підійшли до будинку. Цеглиною розбили вікно. Один із підозрюваних проник всередину в пошуках наживи. Інший в той час стояв на варті та чекав, поки поплічник через віконний отвір передасть крадені інструменти. Проте, знайшовши системний блок, самостійного від’єднати його зловмисник не зміг, тому «вартовий» поспішив на допомогу.

За хвилину-другу після проникнення наряд групи затримання, отримавши повідомлення від чергової пульта централізованого спостереження, приїхав на виклик. На місці події побачив, як невідомі через віконний отвір швидко втікають з будинку у різних напрямках. Діючи професійно та злагоджено, працівники Державної служби охорони затримали одного із підозрюваних, особу іншого на даний момент встановлено.

Як з’ясувалося, чоловіки проникли до будинку з метою крадіжки будівельного інструмента, який згодом планували продати. За словами власника об’єкту, це вже не перша крадіжка, яка сталася протягом невеликого проміжку часу. Нещодавно подібним чином з будинку зникли деякі будівельні інструменти. Підозрюючи, що на цьому крадіжки не зупиняться, чоловік звернувся по допомогу до Державної служби охорони. Виїхавши на об’єкт, працівники ДСО швидко встановили системи охорони. Результат не змусив на себе довго чекати.

– Я навіть подумати не міг, що цей чоловік, який працював на будівництві мого будинку, міг піти на такий крок. Щоб затримати зловмисників та зупинити серію крадіжок, я звернувся до Державної служби охорони. Сигналізацію встановили швидко та непомітно для інших. Я вдячний правоохоронцям за миттєву реакцію та затримання зловмисників, – сказав власник будівлі.

Як повідомляє УДСО при УМВС України в Хмельницькій області, один із затриманих раніше відбував термін покарання за крадіжку. Тривають слідчі дії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього