Хмельницькі міліціонери отримують посвідчення учасників АТО
Загалом з початку проведення антитерористичної операції уже 245 правоохоронців Хмельниччини отримали документальне підтвердження участі у бойових діях.Хмельницькі міліціонери отримують посвідчення учасників АТО
Загалом з початку проведення антитерористичної операції уже 245 правоохоронців Хмельниччини отримали документальне підтвердження участі у бойових діях. Про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.

В УМВС України в Хмельницькій області відбулось вручення 70 посвідчень учасників бойових дій працівникам міліції області, які брали участь в проведенні антитерористичної операції на сході країни. Сьогодні посвідчення отримали працівники Державтоінспекції, карного розшуку, спецпідрозділу «Сокіл» та міськрайвідділів області.

Більшість із присутніх у залі неодноразово були у небезпечних відрядженнях в зоні АТО, і не виключено, що найближчим часом поїдуть туди знову. Начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин потиснув руку і особисто подякував кожному бійцю за вірне служіння українському народові.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення