Хмельницькі міліціонери посіли перше загальнокомандне місце в «Динаміаді 2015»
На другому місці опинилась команда Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького, а на третьому — працівники УСБУ в Хмельницькій області.Хмельницькі міліціонери посіли перше загальнокомандне місце в «Динаміаді 2015»
На другому місці опинилась команда Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького, а на третьому — працівники УСБУ в Хмельницькій області.
Упродовж трьох днів, з 28 по 30 жовтня в рамках «Динаміади 2015» у Хмельницькому проходили змагання правоохоронців та рятувальників області, повідомляють у
прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.
Спортсмени в погонах визначали кращих у фут залі, гирьовому спорті, настільному тенісі, прикладній стрільбі, волейболі та легкоатлетичному кросі.
У результаті запеклої боротьби працівники УМВС України в Хмельницькій області посіли два перших місця (теніс, футзал), тричі були срібними призерами (крос, прикладна стрільба, гирьовий спорт), здобули третє місце з волейболу і вибороли перше загальнокомандне місце серед семи команд.

Хмельницькі міліціонери посіли перше загальнокомандне місце в «Динаміаді 2015» Хмельницькі міліціонери посіли перше загальнокомандне місце в «Динаміаді 2015»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього