На Хмельниччині дороги патрулюватимуть спецавтомобілі-гібриди. Десять іномарок область отримала від Міністерства внутрішніх справ.На Хмельниччині дороги патрулюватимуть спецавтомобілі-гібриди. Десять іномарок область отримала від Міністерства внутрішніх справ.

На швидкості до сорока кілометрів машини не спалюватимуть пального,а працюватимуть на акумуляторній батареї. Крім того, усі вони обладнані системами GPS-навігації. Ці машини замінять \”УАЗи\” та \”Жигулі\”, які відслужили свій термін. Шість машин-гібридів курсуватимуть Хмельницьким. Ще чотири – Кам\’янцем-Подільським. Новими автівками – даївці не натішаться.

Дмитро Корнадський, голова Хмельницької обласної організації ветеранів МВС:

– Мої начальники до того їздили кіньми. Ми вже отримали мотоцикли. Потім вже далеко,через десятки років появилась одна автомашина ГАЗ-69 для карного розшуку,який ми не знали як поділити. А взагалі в міліції було одна УАЗ ГАЗ-69 чи УАЗ в начальника міліції і був автозак – і весь транспорт. А тут зараз все-таки є можливість нашим працівникам зараз більш активно працювати.

Олександр Цукерник, інспектор ППС УМВС у Хмельницькій області:

– В захваті всі від них:економні,чистоекологічні ну і вообщє легкі в управлінні. Як-то кажуть – чудеса є чудеса. Всі сигналять на телефони знімають.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього