Хмельницькі міліціонери в зоні АТО
З початку проведення антитерористичної операції уже близько півтисячі працівників міліції Хмельниччини побували з правоохоронною місією у найгарячіших точках Донецької та Луганської областей.Хмельницькі міліціонери в зоні АТО
З початку проведення антитерористичної операції уже близько півтисячі працівників міліції Хмельниччини побували з правоохоронною місією у найгарячіших точках Донецької та Луганської областей. Дехто уже пройшов по шість ротацій, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Завдання доводиться виконувати найрізноманітніші — від виявлення і знешкодження диверсійно-розвідувальних груп, копання окопів, охорони громадського порядку, розкриття злочинів і до надання допомоги місцевому населенню у вирішенні побутових питань.

А звертаються місцеві до хмельницьких бійців досить часто — комусь потрібна допомога у розбиранні зруйнованого снарядами житла, хтось просить спіймати оскаженілого від канонад пса чи допомогти ліками або харчами.
Хмельницькі міліціонери в зоні АТО
У вільний від чергувань на бойових постах час міліціонери не цураються жодної роботи і як можуть, так допомагають людям, за що не раз привозили додому щирі подяки від органів місцевої влади та громадськості.

Бійці кажуть, що тепер вони майже нічим не відрізняються від кадрових військових, бо за останній рік, на практиці у екстреному порядку довелося опановувати військову справу. Тепер хлопці вміють і окопи копати, і спостережні пункти облаштовувати, і «секрети» ставити, і, при потребі, навіть вести бій. Усі пости і спостережні пункти, на яких вони сьогодні несуть службу у зоні АТО, копали, будували, облаштовували та маскували власноруч. Кажуть, що тут у багатьох проявилася маса прихованих раніше талантів: виявляється, хтось природжений будівельник, хоча раніше і молотка у руках не тримав, а хтось після чергувань по польовій кухні тепер може у вигадливості страв позмагатися з шеф-кухарями дорогих ресторанів.
Хмельницькі міліціонери в зоні АТО
Не зважаючи на жорсткий графік несення служби, міліціонери навіть у таких складних умовах не забувають про належну фізичну форму і за найменшої нагоди влаштовують товариські турніри з місцевими жителями з волейболу або футболу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього