Хмельницькі міліціонери взяли участь у міжнародній виставці зброї в Києві
Делегація управління МВС України в Хмельницькій області на чолі з т.в.о. заступника начальника УМВС полковником міліції Володимиром Гонтарем відвідала щорічну виставку озброєння, яка відкрилася у Києві у Міжнародному виставковому центрі.Хмельницькі міліціонери взяли участь у міжнародній виставці зброї в Києві
Делегація управління МВС України в Хмельницькій області на чолі з т.в.о. заступника начальника УМВС полковником міліції Володимиром Гонтарем відвідала щорічну виставку озброєння, яка відкрилася у Києві у Міжнародному виставковому центрі.

Мета візиту — ознайомитися з озброєнням, спеціальними засобами, засобами індивідуального захисту та технікою для правоохоронних органів, які цього року представлені на виставці у значно більших обсягах, ніж усі попередні роки, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, відкриваючи захід разом з секретарем РНБО України Олександром Турчиновим, зазначив, що українська зброя перевірена в боях, а тому — найкраща.

Цьогорічна експозиція вражає своїми масштабами: на ній представлено абсолютно усе — від якісної форми і зброї до транспортних засобів, бойових машин, безпілотників та гелікоптерів.

Приємно, що честь представляти на заході нову українську патрульну поліцію також випала хмельничанину — найвищому і найвідомішому поліцейському столичної поліції Дмитрові.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього