Хмельницькі міліціонери взялися за «валютчиків»
Побачивши працівників міліції, які вийшли на черговий рейд, валютчики зникли зі звичних місць, адже добре знають, що їхня діяльність — незаконна.Хмельницькі міліціонери взялися за «валютчиків»
Побачивши працівників міліції, які вийшли на черговий рейд, валютчики зникли зі звичних місць, адже добре знають, що їхня діяльність — незаконна.

Постійні рейди правоохоронців по «точках» нелегального обміну валюти на міняйл діють недовго. Вони продовжують свою незаконну діяльність, не сплачуючи при цьому жодних податків.
В черговий раз правоохоронці провели подібний рейд у неділю. «Зловити на гарячому» нікого не вдалось, але і продовжити свій «бізнес» валютні міняйла не змогли.

Спроби провернути операцію купівлі-продажу в автомобілях теж не були успішними. Деякі валютчики покинули робочі місця. Інші намагалися дочекатися часу, коли ж правоохоронці підуть, аби знову міняти валюту.

Правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу серед населення, що і продавець, і покупець валюти несуть за свої дії адміністративну відповідальність, і радили громадянам звертатися до офіційних пунктів обміну валюти.

— Правоохоронці і надалі будуть проводити подібні рейди, адже попит на такий вид незаконної діяльності є, і його створюють самі ж хмельничани. А де попит, там і пропозиція, — зазначив т.в.о. начальника Хмельницького міськвідділу міліції Валерій Онісьєв. — Тому, аби подолати це негативне явище, потрібно об’єднати наші зусилля.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення