Хмельницькі міліціонери з великодніми подарунками відвідали школу-інтернат
Працівники Красилівського райвідділу міліції у Великодні свята відвідали вихованців Антонінської спеціальної школи-інтернату, над якою правоохоронці тримають шефство уже понад 10 років. Міліціонери вручили дітям іграшки та солодощі до свят, повідомили у СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.Хмельницькі міліціонери з великодніми подарунками відвідали школу-інтернат
Працівники Красилівського райвідділу міліції у Великодні свята відвідали вихованців Антонінської спеціальної школи-інтернату, над якою правоохоронці тримають шефство уже понад 10 років. Міліціонери вручили дітям іграшки та солодощі до свят, повідомили у СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.

У навчальному закладі навчається 86 дітей з затримками психічного розвитку, половина з яких – сироти, тому діти щиро радіють кожному відвідувачу та навіть найменшому подарунку.

Цього разу солодкі гостинці для вихованців школи правоохоронцям допомогли зібрати директори Красилівського споживчого товариства «Домашній хліб» Дмитро Дудка та Михайло Будний.

Дочка начальника Красилівського райвідділу міліції Сергія Янюка теж вирішила зробити школярам подарунок. Анастасія зібрала усі свої іграшки та дитячі книги і роздала їх вихованцям інтернату.

Директор навчального закладу Ігор Кондратюк від імені своїх підопічних подякував правоохоронцям за постійну допомогу та підтримку та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Хмельницькі міліціонери з великодніми подарунками відвідали школу-інтернатХмельницькі міліціонери з великодніми подарунками відвідали школу-інтернат

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього