Хмельницькі міліціонери замість бомби знайшли порожню валізу
Як повідомляла раніше podilska.info, у центрі міста, жінка помітила біля вікна своєї квартири підозрілий пакет. Жінка одразу ж повідомила про це на лінію «102».Хмельницькі міліціонери замість бомби знайшли порожню валізу
Як повідомляла раніше podilska.info, у центрі міста, жінка помітила біля вікна своєї квартири підозрілий пакет. Жінка одразу ж повідомила про це на лінію «102».

На місце події виїхала слідчо-оперативна група Хмельницького міськвідділу міліції та вибухотехніки НДЕКЦ. Правоохоронці обмежили доступ до підозрілого предмета, провели його огляд та знешкодження. Як виявилось, у пакеті була порожня валіза.

— Пильність громадян — запорука спокою у місті, — наголошує т.в.о. начальника Хмельницького міськвідділу міліції Валерій Онісьєв. — З хмельничанки, яка повідомила в міліції про подію, кожен свідомий громадянин повинен брати приклад та при виявленні підозрілих предметів обов’язково повідомляти до міліції.

Як повідомляє прес-служба УМВСУ в Хмельницькій області, у разі виявлення підозрілих предметів або осіб правоохоронці закликають громадян не бути байдужими до власної безпеки і повідомляти про це за телефонами: 102, (0382) 69-22-11 (чергова частина міліції), (0382) 65-12-57 (гаряча лінія УСБУ).

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього