Хмельницькі міліціянти просять допомоги у громадян
\”Критика і пропозиції стануть вагомим поштовхом до суттєвих змін на краще для хмельничан\” – так вважає начальник Хмельницького МВ УМВС України Василь Птащук.Хмельницькі міліціянти просять допомоги у громадян
\”Під час експерименту ми навчаємось, тому критика і пропозиції стануть вагомим поштовхом до суттєвих змін на краще\” – вважає начальник Хмельницького МВ УМВС України Василь Птащук.

Вчора, 18 грудня, у Хмельницькому МВ УМВС України в Хмельницькій області відбулася робоча нарада з питань проведення експерименту з об’єднання дорожньо-патрульної служби ДАІ та патрульної служби міліції в єдиний підрозділ. Разом із представниками МВС України обговорювалось і питання якісного кадрового забезпечення, зокрема, усі зійшлися на тому, що має бути схема-розрахунок працівників, на якій чітко буде видно кого і куди потрібно залучати та як координувати роботу, відпочинок, навчання, лікарняні та відпустки особового складу, а також і те, що найближчим часом у місті Хмельницькому буде здійснена ревізія дорожніх знаків.
Василь Птащук на своїй сторінці у facebook наголошує, що головною зміною має стати профілактика та запобігання правопорушенням, належне забезпечення громадського порядку. Тому доречним буде, коли громадяни також долучатимуться до цього, будуть присутніми під час проведення інструктажів та підведень підсумків роботи, братимуть участь у патрулюванні.

тел. гарячої лінії Хмельницького міського відділу міліції – (0382) 70-40-60 або 102

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього