Хмельницькі міліціянти вшанували колег-ветеранів
З нагоди Дня Перемоги у всіх містах та селах області працівники міліції відвідували своїх колег — учасників Другої світової війни.Хмельницькі міліціянти вшанували колег-ветеранів
З нагоди Дня Перемоги у всіх містах та селах області працівники міліції відвідували своїх колег — учасників Другої світової війни. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

Начальник обласного управління внутрішніх справ Микола Семенишин особисто провідав двох найстарших ветеранів, полковників міліції у відставці Олександра Борисовича Чернявського та Арсенія Григоровича Дмитришена.
Хмельницькі міліціянти вшанували колег-ветеранів
— На жаль, час невмолимий. Ще рік тому ми запрошували їх до нас в управління послухати воєнних пісень у виконанні нашого оркестру та відвідати польової каші. Але з кожним днем все більше дають знати про себе поважний вік та фронтові поранення, — каже Микола Олександрович. — Хочу побажати їм стійкості, витримки, побільше здоров’я. І дуже сподіваюся, що зможу завітати до них за кілька років ще й на сторічний ювілей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього