Хмельницькі мусульмани стали ближче
У неділю, 22 лютого 2015 року, у приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбувся День ісламської культури.
Мусульманська община Хмельницького на чолі із імамом Абдуль Карімом вирішила познайомити мешканців міста із власною культурою. Відвідувачі заходу переглянули виставку жіночого та чоловічого одягу і головних уборів, примірники священної книги Корану, завдяки інформаційним стендам дізналися про досягнення мусульман в медицині, науці, архітектурі тощо.Хмельницькі мусульмани стали ближче
У неділю, 22 лютого 2015 року, у приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва відбувся День ісламської культури.
Мусульманська община Хмельницького на чолі із імамом Абдуль Карімом вирішила познайомити мешканців міста із власною культурою. Відвідувачі заходу переглянули виставку жіночого та чоловічого одягу і головних уборів, примірники священної книги Корану, завдяки інформаційним стендам дізналися про досягнення мусульман в медицині, науці, архітектурі тощо.

«Хочемо познайомити хмельничан із нашою культурою і традиціями, вірою. Хочемо показати, що іслам — релігія миру і добра, що ми з повагою ставимося до інших народів і вірувань. І закликаємо до толерантності інших, – каже шейх Хмельницької області імам Абдуль Карім. – Сподіваємося, що такі заходи відбуватимуться систематично, й інші національні меншини Хмельницького також будуть презентувати власну культуру».

Хмельницькі мусульмани стали ближчеХмельницькі мусульмани стали ближче

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього