Хмельницькі нацгвардійці повернулись зі Сходу
До Хмельницького із двохмісячного відрядження у зону АТО повернулося 60 військовослужбовців Нацгвардії. Це уже п‘ята ротація нацгвардійців із військової частини 3053.Хмельницькі нацгвардійці повернулись зі Сходу
До Хмельницького із двохмісячного відрядження у зону АТО повернулося 60 військовослужбовців Нацгвардії. Це уже п‘ята ротація нацгвардійців із військової частини 3053.

Хлопці несли службу на «гарячих» блокпостах у Луганській області, наглядали за стратегічно важливими автошляхами. На щастя, усі повернулися живими та здоровими. А дехто — і з приємними подарунками. Старший лейтенант Олег Мітко, командир автомобільного взводу військової частини, зробив пропозицію своїй коханій, яка весь цей час вірно чекала його і підтримувала.

Хмельницькі нацгвардійці повернулись зі Сходу

Матері, дружини, тещі та доньки — усі в один голос стверджували, що повернення їхніх чоловіків, синів і батьків додому є для них найкращим подарунком до 8 Березня. І справді, загальній радості не було меж, адже хлопці два місяці перебували в найгарячіших точках Луганщини і щодня ходили під кулями.

Хмельницькі нацгвардійці повернулись зі Сходу

Окрім рідних, колег та друзів, зустріти бійців прийшли і численні громадські активісти, які постійно підтримують бійців як морально, так і матеріально.

Хмельницькі нацгвардійці повернулись зі Сходу

На хлопців зараз чекає короткий відпочинок, а потім усі як один готові знову вирушити на захист рідної країни.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього