Хмельницькі обласні посадовці посадили сквер
Щороку в області в березні-квітні проходить акція «За чисте довкілля», яка збирає десятки тисяч подолян. Масові й цьогорічні заходи. Трудові колективи, громадськість міст і сіл прибирають та причепурюють ввірені території, обочини доріг, пам’ятні місця, садять дерева.Хмельницькі обласні посадовці посадили сквер
Щороку в області в березні-квітні проходить акція «За чисте довкілля», яка збирає десятки тисяч подолян. Масові й цьогорічні заходи. Трудові колективи, громадськість міст і сіл прибирають та причепурюють ввірені території, обочини доріг, пам’ятні місця, садять дерева.

У вихідні дні на Хмельниччині в рамках цієї акції відбувся суботник. Добре потрудилися в усіх районах. До озеленення Хмельниччини долучилися голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний та його заступники, голова обласної ради Іван Гончар, секретар міської ради, в.о. міського голови Костянтин Чернилевський, які разом з громадськістю Хмельницького, лісівниками, учнями Масівецького шкільного лісництва садили дерева в прибережній смузі Південного Бугу. Від супермаркету «Таврія» до пішохідного містка посаджено понад 500 лип, беріз, кленів, дубів червоних.

Попереду в подолян ще багато корисних справ у рамках акцій «За чисте довкілля», «Майбутнє лісу в твоїх руках». Від сміття буде очищено сотні кілометрів берегів річок, лісові зони відпочинку. І, звичайно, буде закладено нові плантації в держлісфонді, посаджено багато дерев та квітів на вулицях міст, у скверах і парках.

Хмельницькі обласні посадовці посадили скверХмельницькі обласні посадовці посадили сквер

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення