Хмельницкі ортопеди допоможуть дітям з Вінницької області
Минулого тижня в Ладижині (Вінницька область) було оглянуто дітей-інвалідів та дітей із захворюваннями ортопедичної групи лікарями-ортопедами та техніками-протезистами з Хмельницького.Хмельницкі ортопеди допоможуть дітям з Вінницької області
Минулого тижня в Ладижині (Вінницька область) було оглянуто дітей-інвалідів та дітей із захворюваннями ортопедичної групи лікарями-ортопедами та техніками-протезистами з Хмельницького.
– До нас у лікарню приїхала бригада лікарів ортопедів-невропатологів разом із техніками-протезистами, співробітниками від Міністерства соціальної політики Хмельницького ортопедично-протезного підприємства. У них є можливості для забезпечення дітей-інвалідів та дітей із захворіннями ортопедичної групи спеціальними ортопедичними засобами. Було оглянуто 21 дитину, здебільшого, категорії «діти-інваліди», та троє з категорії дітей із ортопедичними захворюваннями. Фахівці зробили заміри, гіпсові зліпки для певного ортопедичного засобу. Нам пообіцяли, що вже наприкінці грудня їх виготовлять і привезуть нашим маленьким пацієнтам. Це дуже оперативно, – проінформувала Лідія Ратушняк, лікар-педіатр ЛТМО.
Щодо цінової політики, то дітям-інвалідам усі засоби виготовлять безкоштовно. А от дітям із ортопедичними патологіями – взуття платне. Наприклад, приблизна оплата за ортопедичне зимове взуття – 800 грн. Устілки, костюми, ортези для підтримування певної частини тіла – безкоштовні.
Крім цього, як повідомила Лідія Ратушняк, при Хмельницькому ортопедично-протезному підприємстві працює відділення реабілітації, тож за потреби туди можуть оформити на два тижні маму з дитиною або одного підлітка

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього