Хмельницькі підлітки розгулювали по київському Євромайдану зі зброєюУ Києві на майдані Незалежності затримали двох юнаків, у яких при обшуці знайшли по пневматичному пістолету.

Охоронці відвели затриманих в свій штаб в Будинок профспілок. Хлопці, які приїхали на Євромайдан з Хмельницького, купили зброю 5 грудня. Вони пред\’явили охоронцям товарний чек. Однак зазначене там прізвище покупця не належало жодному з затриманих. Вони зізналися, що купили пневматику, пред\’явивши паспорт свого товариша.Хмельницькі підлітки розгулювали по київському Євромайдану зі зброєюУ Києві на майдані Незалежності затримали двох юнаків, у яких при обшуці знайшли по пневматичному пістолету.

Охоронці відвели затриманих в свій штаб в Будинок профспілок. Хлопці, які приїхали на Євромайдан з Хмельницького, купили зброю 5 грудня. Вони пред\’явили охоронцям товарний чек. Однак зазначене там прізвище покупця не належало жодному з затриманих. Вони зізналися, що купили пневматику, пред\’явивши паспорт свого товариша.
Хлопці заявили, що зброя їм знадобилося для самооборони .

«Ми розцінюємо це як підлу провокацію, спрямовану на те, що батьки побачать по телебаченню затриманих на Майдані двох чоловік з пістолетами і, у зв\’язку з цим, не пускатимуть на Майдан своїх дітей», – прокоментував один активіст київського Євромайдану.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього