Хмельницькі підприємства-монополісти чекають на чергові перевірки
Всупереч голосним заявам голови Уряду України про мораторій на перевірки, Кабінет міністрів України прийняв чергове розпорядження за номером 85, яким дозволив Національній комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг здійснювати перевірки підприємств, які надають такі послуги.Хмельницькі підприємства-монополісти чекають на чергові перевірки
Всупереч голосним заявам голови Уряду України про мораторій на перевірки, Кабінет міністрів України прийняв чергове розпорядження за номером 85, яким дозволив Національній комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг здійснювати перевірки підприємств, які надають такі послуги.

Відповідно до тексту розпорядження, мета у перевірок благородна: покращення стану розрахунків за енергоносії, оптимізація використання паливно-енергетичних ресурсів, недопущення росту соціальної напруги через зловживання монопольним становищем.

Перевірки триватимуть до червня 2015 року. Варто зазначити, що у Законі України, котрий забороняє перевірки теж є виключення, про які глава Уряду чомусь не згадує. Воно стосується Державної фіскальної служби. То ж нині податківцям здійснювати перевірки закон не забороняє.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього