Хмельницькі перукарі вызьмуть участь у конкурсі "Снігова королева - 2015"
Таку назву має відбірковий тур всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва серед студентів навчальних закладів України. Хмельницькі перукарі у конкурсі беруть участь вдруге.Хмельницькі перукарі вызьмуть участь у конкурсі "Снігова королева - 2015"
Таку назву має відбірковий тур всеукраїнського конкурсу з перукарського мистецтва серед студентів навчальних закладів України. Хмельницькі перукарі у конкурсі беруть участь вдруге. Змагання серед творців краси та креативності відбулися у Хмельницькому центрі професійно-технічної освіти сфери послуг. У заході взяла участь заступник начальника управління торгівлі міської ради Наталія Коваль.
Фестиваль проходить у два етапи: півфінали – обласні етапи (окремо в кожному регіоні) і фінал, який відбудеться 3 грудня у столиці нашої країни – Києві. У фінальних змаганнях візьмуть участь переможці регіональних відбіркових турів. Місто Хмельницький та область представлятиме учениця навчального центру перукарської і манікюрної майстерності Ольги Кембровської, вісімнадцятирічна Яніна Хмель, яка стала переможницею відбіркового туру та отримала диплом за І місце, який їй вручила член журі, провідний експерт компанії “Естел” Ірина Хорошенко, повідомляють на сайті міської ради.
Участь у конкурсі “Снігова королева – 2015” – це унікальна можливість для майбутніх майстрів-перукарів проявити свої творчі здібності у створенні неповторних образів. А для перукарів-початківців – це крок до професійного росту та творчого розвитку. Організатором всеукраїнського конкурсу виступили компанія “ESTEL Україна” та її офіційний дистриб’ютор у місті Хмельницькому компанія “Золінгер” за сприяння управління торгівлі міської ради. У хмельницькому відбірковому турі взяли участь 18 студентів з чотирьох навчальних закладів нашого міста – Хмельницького центру професійно-технічної освіти сфери послуг, школи краси «Міранда», навчального центру перукарського і манікюрного мистецтва Ольги Кембровської та школи перукарів “Софія”.
Конкурсантам потрібно було створити сучасний ексклюзивний і фантазійний образ Снігової королеви, втілюючи у ньому своє бачення та майстерність. У конкурсній роботі оцінювались професіоналізм і складність роботи, відповідність модним тенденціям, чистота виконання, гармонійність та естетичність створення образу, оригінальність та креатив, підкресливши єдність стилю і цілісність створеного образу.
Бажаємо переможниці конкурсу Яніні Хмель перемоги у фіналі всеукраїнського конкурсу, а всім учасникам змагань успіхів у їх подальшому творчому житті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього