Хмельницькі податківці дали місяць на роздуми відомим   торговим мережам
Податківці Хмельницького розіслали листи-попередження усім підприємцям, які торгують підакцизними товарами.Хмельницькі податківці дали місяць на роздуми відомим   торговим мережам
Податківці Хмельницького розіслали листи-попередження усім підприємцям, які торгують підакцизними товарами. В них фіскальники закликають «по-хорошому» привести у відповідність до оновленого законодавства свої торгові точки та почати сплачувати п’ятивідсотковий акцизний податок у місцеву казну. Адже віднині модифікований акцизний податок мають сплачувати всі, хто торгує такими товарами на території Хмельницької області та обласного центру саме у місцеву казну, незалежно від того, де зареєстрований підприємець: у Києві, Луцьку чи Луганську.
Однак наразі не місцеві, але добре відомі хмельничанам торгові мережі, які торгують вроздріб паливно-мастильними матеріалами, цигарками та спиртним не поспішають зі сплатою нового місцевого податку. Податківці ж наголошують: на тих, хто намагатиметься ухилитися від сплати податку уже за місяць чекають немалі штрафні санкції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього