Хмельницькі податківці нагадують: з 1 липня для торгівлі пивом потрібна ліцензія
З 1 липня 2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/або роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв, – попереджує хмельницьких підприємців ДФС у Хмельницькій області.Хмельницькі податківці нагадують: з 1 липня для торгівлі пивом потрібна ліцензія
З 1 липня 2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/або роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв, – попереджує хмельницьких підприємців ДФС у Хмельницькій області.

Відповідні зміни внесені Законом № 71-VIII до Закону України \”Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного i плодового, алкогольними напоями та тютюновими виробами\”.
Таким чином, пиво з вмістом етилового спирту від 0,5 % буде прирівняно до алкогольних напоїв. Якщо у суб\’єкта господарювання є ліцензія на продаж алкогольних напоїв, то окрема ліцензія на роздрібну торгівлю пивом не потрібна.
Вартість ліцензії складатиме:
– на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 500 гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення