Хмельницькі посадовці незаконно вирубили лісу на 1,2 млн грнПрокуратура викрила факти незаконної порубки дерев у Шепетівському військовому лісгоспі, що спричинило шкоду на суму майже 1,2 млн грн.Прокуратура викрила факти незаконної порубки дерев у Шепетівському військовому лісгоспі, що спричинило шкоду на суму майже 1,2 млн грн.

Хмельницькою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України за наслідками проведеної перевірки розпочато досудове розслідування за фактами перевищення повноважень, службового підроблення службовими особами Шепетівського військового лісгоспу державного підприємства «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат» Міністерства оборони України щодо незаконної порубки лісу.

Встановлено, що при проведенні вибірково-санітарних заходів було здійснено незаконну порубку 149 дерев різних порід, що спричинило шкоду на суму близько 1,2 млн. грн.

Як повідомив Хмельницький прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Роман Нараган, з метою приховати протиправні дії і уникнути відповідальності службові особи військлісгоспу внесли до офіційних документів завідомо неправдиві дані. Відомості щодо кримінальних правопорушень, передбачених ст. 246 (незаконна порубка лісу), ч. 3 ст. 365 (перевищення влади, службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За матеріалами: http://grim.in.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього