Хмельницькі правоохоронці оголосили війну валютним міняйлам
Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області проводять активну роботу, спрямовану на припинення протиправної діяльності нелегальних пунктів обміну валют та так званих валютних \”міняйлів\”.Хмельницькі правоохоронці оголосили війну валютним міняйлам
Працівники управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області проводять активну роботу, спрямовану на припинення протиправної діяльності нелегальних пунктів обміну валют та так званих валютних \”міняйлів\”.
Під час проведення низки заходів було виявлено 49 \”валютчиків\” та вилучено у них більше 75 тисяч гривень, 14 тисяч рублів, майже 3 тисячі доларів США та 450 євро. Також припинено діяльність одного нелегального пункту обміну валют. Усі вилучені кошти після рішення суду будуть направлені до державного бюджету.
Складено 75 протоколів про порушення вимог ст. 162 «Порушення правил про валютні операції» Кодексу України про адміністративні правопорушення, судами розглянуто вже 35. Дванадцятьом правопорушникам винесено попередження, 23 сплатили штраф в розмірі 510 гривень кожен. Також згідно рішення суду в дохід держави надійшло більше 15 тисяч гривень та 1 тисячі доларів США вилучених коштів. Заходи в данному напрямку продовжуються.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього