Хмельницькі правоохоронці перед відрядженням в АТО проходять навчання в умовах, наближених до бойових
Інструкторами під час таких навчань виступають військовослужбовці, які з початку антитерористичної операції перебувають у «найгарячіших» точках.Хмельницькі правоохоронці перед відрядженням в АТО проходять навчання в умовах, наближених до бойових
Інструкторами під час таких навчань виступають військовослужбовці, які з початку антитерористичної операції перебувають у «найгарячіших» точках, повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області.

За декілька днів зведений загін хмельницьких правоохоронців у черговий раз вирушить в зону АТО, щоб замінити на бойових постах своїх колег. До складу загону увійшли як бійці спецпідрозділів, так і працівники міськрайвідділів та обласного управління внутрішніх справ. Більшість із них уже неодноразово були у відрядженнях на сході, але є й ті, які вирушають у зону АТО вперше. Тому хлопці активно тренуються, вдосконалюють свої навички володіння зброєю та відточують механізми дій у різних екстремальних ситуаціях.
Вчора для бійців, які готуються до відрядження на схід, були проведені комплексні навчання на полігоні. У ролі інструкторів виступили військовослужбовці, які з початку АТО несуть службу у «найгарячіших» точках.

Хмельницькі правоохоронці перед відрядженням в АТО проходять навчання в умовах, наближених до бойових Хмельницькі правоохоронці перед відрядженням в АТО проходять навчання в умовах, наближених до бойових

— Ми провели тренувальні стрільби та заняття з тактико-спеціальної підготовки в умовах, наближених до бойових, — розповідає начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Хмельницькій області Ігор Лисий. — Запрошені інструктори разом із нашими бійцями відпрацювали основні завдання, які хлопці мають виконувати під час несення служби, а саме: звільнення та охорону об’єктів, роботу на блокпостах, обшук автотранспорту, відпрацювання навичок володіння зброєю тощо.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього