Хмельницькі правоохоронці в черговий раз вирушили в зону АТО
В складі хмельницького десанту – бійці спецпідрозділу «Богдан» та спеціальної роти міліції, забезпечені усім необхідним: форменим одягом, зброєю, спецзасобами і навіть броньованою технікою, котра вже чекає їх на місці майбутньої дислокації.Хмельницькі правоохоронці в черговий раз вирушили в зону АТО
В складі хмельницького десанту – бійці спецпідрозділу «Богдан» та спеціальної роти міліції, забезпечені усім необхідним: форменим одягом, зброєю, спецзасобами і навіть броньованою технікою, котра вже чекає їх на місці майбутньої дислокації.
Ротація правоохоронців Хмельниччини в зоні АТО відбувається вже восьмий раз. За весь час збройного конфлікту в гарячій точці побувало понад 400 працівників міліції.
На сьогодні в зоні АТО перебуває 147 міліціонерів з Хмельницької області, серед яких бійці спецпідрозділів, оперативні працівники, співробітники УБОЗ та ДАІ.
— Крім того, 300 чоловік добровольців складають резерв, котрий може вирушити на допомогу в будь-який момент у разі необхідності, — зазначив начальник обласного управління внутрішніх справ Олександр Розізнаний.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.